KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L.2016.119.1), dalej RODO, informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego z siedzibą w Rygałówce 7, zwana dalej „Administratorem”. Można skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż uprawnione na podstawie przepisów prawa.
  3. Państwa dane osobowe będą przechowywane zgodnie z przepisami.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania czy usunięcia.
  5. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli stwierdzą Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.