W dniu 6 stycznia 2019r. parafianie z Rygałówki aktywnie włączyli się w Orszak Trzech Króli w Lipsku. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 12.00 w kościele Matki Bożej Anielskiej. Po Mszy Św. parafianie z Lipska i Rygałówki wyruszyli w orszaku za Trzema Królami do Dzięciatka Jezus, Maryi i Józefa.

Po drodze byliśmy świadkami scenek: w pałacu Heroda, w gospodzie, walki dobra ze złem i pokłonu pastuszków. Na koniec Trzej Królowie złożyli dary i oddali pokłon Nowonarodzonemu.
Cieszymy się bardzo, że pomimo siarczystego mrozu parafianie nie zawiedli i chętnie wzięli udział w uroczystości. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Orszaku za pomoc i poświęcony czas. Bez Was nie byłoby tak wspaniale.