W dniu 6 stycznia 2019r. parafianie z Rygałówki aktywnie włączyli się w Orszak Trzech Króli w Lipsku. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 12.00 w kościele Matki Bożej Anielskiej. Po Mszy Św. parafianie z Lipska i Rygałówki wyruszyli w orszaku za Trzema Królami do Dzięciatka Jezus, Maryi i Józefa.

Po drodze byliśmy świadkami scenek: w pałacu Heroda, w gospodzie, walki dobra ze złem i pokłonu pastuszków. Na koniec Trzej Królowie złożyli dary i oddali pokłon Nowonarodzonemu.
Cieszymy się bardzo, że pomimo siarczystego mrozu parafianie nie zawiedli i chętnie wzięli udział w uroczystości. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Orszaku za pomoc i poświęcony czas. Bez Was nie byłoby tak wspaniale.


Więcej liturgii na dziś...

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:
8:15, 10:00, 12:00 (Bohatery)

Święta:
8:15, 10:00

Dni powszednie:
8:00

KANCELARIA

Kancelaria parafialna codziennie do 9:00. a w razie potrzeby również w ciągu dnia.

Ks. Władysław Łada

Rygałówka 7
16-315 Lipsk

  (87) 642 11 60