W związku z przygotowaniami do  obchodów  Jubileuszu 100-lecia Parafii w Rygałówce Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Rygałówce zwraca się z prośbą do wszystkich Parafian o udostępnienie przechowywanych w domowych starych fotografii obrazujących ważne wydarzenia z Waszego życia rodzinnego, ważnych wydarzeń z życia naszej Parafii, dokumentujących życie poszczególnych wiosek.

Ich skompletowanie złoży się na  retrospektywną wystawę z okazji 100-lecia Parafii zaprezentowaną w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lipsku oraz w naszej Parafii w Rygałówce podczas Jubileuszu 100-lecia.

  Wszystkich, którzy zechcieliby udostępnić zdjęcia na wystawę, prosimy o ich przyniesienie do Ks. Proboszcza Grzegorza Zwierzyńskiego. Istnieje też możliwość dostarczenia fotografii dla członków POAK w Rygałówce. Fotografie te będzie można odebrać po ich zeskanowaniu.


Więcej liturgii na dziś...

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:
8:15, 10:00, 12:00 (Bohatery)

Święta:
8:15, 10:00

Dni powszednie:
8:00

KANCELARIA

Kancelaria parafialna codziennie do 9:00. a w razie potrzeby również w ciągu dnia.

Ks. Władysław Łada

Rygałówka 7
16-315 Lipsk

  (87) 642 11 60