Niedzielne popołudnie 7 lipca 2019 roku mogą Państwo spędzić w niecodzienny sposób. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Rygałówce zaprasza na uroczystość 100-lecia parafii. Jubileusz rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą Św., którą poprzedzi modlitwa różańcowa i prezentacja o historii parafii.

  Po Mszy Św. na wszystkich uczestników czeka szereg atrakcji na Festynie Jubileuszowym. Nie zabraknie świetnej zabawy z instruktorem tańca, wspólnego śpiewania i posłuchania na żywo występów wokalnych oraz sprawdzenia swoich umiejętności w konkurencjach sportowych. Równolegle do występów na scenie będą mogli Państwo degustować regionalne potrawy, upiec kiełbaskę na ognisku, przypomnieć sobie jak smakuje wata cukrowa. Dla najmłodszych przewidujemy zabawę na dmuchańcach, a dla dorosłych bezpłatny pomiar cukru i ciśnienia tętniczego. Przygotowane zostaną także wystawy z życia parafian i historii parafii. Warto w tym dniu przyjechać do Rygałówki, zapraszamy!